Przejdź do treści

2it.pl Business to consumer

0

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,

Producent TP-Link
Index MC112CS

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu...

Towar na wyczerpaniu

Dodaj do obserwowanych

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

102,37 zł 83,23 zł netto

Do koszyka

Opis produktu

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310nm, a odbiera o długości fali 1550nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1550nm, natomiast odbierać o długości fali 1310nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS. Konwerter MC112CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Psiada funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń i automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).

Specyfikacja

Protokół sieciowy i typ złącza 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2 FastEthernet 100BaseFX - SC
Typ okablowania światłowód jednomodowy
Wysokość 0,3037 U
Szerokość 94,5 mm
Długość 7,3 cm
Dodatkowe informacje WDM RX 1550nm

Zapytaj o towar

Zadzwoń lub napisz do konsultanta

infolinia: 801 662 467

telefon: 52 326 00 81

email: 2it@logon.pl

 

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz:

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij