Przejdź do treści

2it.pl Business to consumer

0

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for DGS-3612G, DES-3028, DES-3052, DGS-3100. 100BaseFX IEEE802.3u MSA Wavelength: 1310nm Duplex LC connector Power voltage: 3.3"

Producent D-LINK
Index DEM-211

DEM-211 - mini GBIC 155Mb/s Multi-Mode LC (2k) Wielomodowy DEM-211 -100Base-FX posiada: · ...

Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Dodaj do obserwowanych

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

436,22 zł 354,65 zł netto

Do koszyka

Opis produktu

DEM-211 - mini GBIC 155Mb/s Multi-Mode LC (2k)

Wielomodowy DEM-211 -100Base-FX posiada:

· zasięg do 2 km.

· Small Form-Factor Pluggable (SFP)

· Multi-Source Aggreement (MSA)

· Standard IEEE 802.3u 100BASE-FX

· FDA, CDRH, and TUV



Specyfikacja

Typ światłowodu wielomodowy (MM)
Napięcie zasilające transceiver 3,3 V
Standardy transmisji portu wyjściowego 100Base-Fx
Średnica światłowodu 62,5 um
Długość fali 1310 nm
Interfejs wyjściowy LC
Maksymalna prędkość transmisji 155 Mbps
Maksymalny zasięg 2 km
Obudowa transceiver SFP


Zapytaj o towar

Zadzwoń lub napisz do konsultanta

infolinia: 801 662 467

telefon: 52 326 00 81

email: 2it@logon.pl

 

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz:

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij